Vuch Filipa Black 7.2 L

Materiál
zo syntetické kože
čierna

• , zakúpené v Vuch

Batoh je presne ako na fotkach,pre mna rozmer akurat.

• Veľmi pekný

• batoh je veľmi pekný
    • rýchle doručenie
    • zabalené v peknej krabici so stuhou
    • kvalitu batohu ešte zhodnotiť neviem, uvidíme po čase, ale po otvorení darčekovej krabice bol cítiť nepríjemný zápach, prvý dojem z krásneho batohu tak bol celkom pokazený, zapácha po "umeline", chvíľu som si pripadala, akoby som si batoh objednala z AliExpressu, snáď ten zápach za krátky čas zmizne
    • zips by som si priala ešte dlhší, aby sa batoh viac otvoril, je celkom hlboký

405 g
Materiál
zo syntetické kože
čierna

"Osvedčená elegantná kombinácia čiernej farby s ružovo-zlatými detailmi ešte nikdy nesklamala! U mňa to nie je inak! Hodím sa ku všetkému a zvýrazním každý váš outfit! Tak si ma kúp, buďme spolu!"

• Vystužený batoh v elegantnom dizajne
  • Vnútorné vrecko bez zapínania, vrecko na zips
  • Vonkajšie vrecko na zips
  • Logo v ružovom zlate Vuch
  • Materiál: 100% polyuretán, 100% polyester (vnútorný materiál)
  • Kategórie: Dámsky batoh
  • Vzor: Jednofarebný
  • Príležitosť: Dovolená,Skúšky
  • Zapínanie: Na zips
  • Objem: 7 l
  • Značka: Vuch

Na sklade • 1 variant2,9 €99 % • 908 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• , zakúpené v Vuch

Batoh je presne ako na fotkach,pre mna rozmer akurat.

• Veľmi pekný

• batoh je veľmi pekný
    • rýchle doručenie
    • zabalené v peknej krabici so stuhou
    • zips by som si priala ešte dlhší, aby sa batoh viac otvoril, je celkom hlboký
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,9 €99 % • 908 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie