Fjällräven Kånken Pink 16 l

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 7 380 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 775 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové službyZdarma100 % • 306 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,5 €97 % • 6 062 recenziíĎalšie informácie

textilné
Vodotesný
ružová

• , zakúpené v VEMZU

Pbjednala som si batoh a som veľmi spokojná. Splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Fjallraven

• - je to darcek, prakticky batoh pre mladez, ja sama mam taky, len v inej farbe a som spokojna
  • , zakúpené v VodaHory

Materiál
textilné
Vodotesný
ružová

Batoh Fjällräven Kanken je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný proti vlhku a nečistotám. Tento batoh Fjällräven je vybavený sedákom z PE peny, ktorý je uložený v zadnom vrecku.

• objem: 16 L
  • materiál: vysoko odolný Vinylon F (materiál odolný proti vlhku a nečistotám), 100% polyester
  • rozmery sú cca 38 x 27 x 13 cm
  • hmotnosť cca 300 g
  • hlavná komora na dvojcestný zips
  • vnútri priehradka s podložkou na sedenie (súčasťou balenia) a štítok na meno
  • predné vrecko na zips
  • dve bočné otvorené vrecká
  • dve pevné uši spojiteľné v jedno pomocou cvočku pre lepší prenos a manipuláciu
  • spevnený chrbtový panel
  • nevystužené a výškovo nastaviteľné ramenné popruhy
  • ružový batoh Fjällräven
  • mestský batoh Fjällräven
  • školské batohy Fjällräven
  • batohy do školy
  • ruksaky Fjällräven
  • značkový batoh Fjällräven

• , zakúpené v VEMZU

Pbjednala som si batoh a som veľmi spokojná. Splnil moje očakávania.

• , zakúpené v Fjallraven

• , zakúpené v VodaHory